Download open air 2010 : Berlínsky center Namito... alebo zabudnite na Dedeho, Berlin is calling!
Výkony nemeckého mužstva na MS vo futbale sú už štandardne kvalitné a spoľahlivé. Mužstvo bez jagavých hviezd funguje ako hodinky a výsledkom je precízna ale zároveň dynamická hra vzadu aj vpredu, množstvo pekných akcií a gólov.


Niečo podobné platí aj o nemeckej elektronickej scéne. Množstvo talentov, producentov, inovatívnej produkcie a poctivej práce. Label a booking Great Stuff je jedným z najsilneších tímov v Nemecku s kvalitným zázemím ale aj  množstvom hosťujúcich hráčov zo zahraničia. Mená útočníkov ako Martin Eyerer, Lützenkirchen, Tomcraft netreba predstavovať. Dopredu sa tlačia ďalší a o ich menách ešte určite budeme v budúcnosti počuť.


Patrí k nim aj úspešný nemecký producent a dj vydávajúci na značkách Systematic, Boxer, Kling Klong, Great Stuff : Namito

Charizmatický Namito jednoducho k Berlínu patrí. Rezident legendárnych berlínskych klubov ako E-werk alebo Tresor spája na svojej hudobnej ceste tajomný a melodický svet rodného Teheránu s chladným industriálnym prostredím berlínskeho undergroundu. Ako DJ precestoval svet, v roku 2009 nám predstavil vlastnoručne utkaný perzský koberec -  album s názvom „Eleven“. Úspešne spolupracuje najmä s Martinom Eyererom.

Jeho zvuk, to je najmä techno, súčasné techno, pretkané progressivom, elektrom a housovým feelingom.

Zimomriavky a energia, Namito & Martin Eyerer: Quipa:


Namito sa predstaví na 10. ročníku festivalu Download open air. 

Viac informácií

http://www.myspace.com/namito

SPAT
NEWSLETTER
LÍSTKY/AKREDITÁCIE
FÓRUM
GALÉRIA