NOVINKY ARCHÍV
29/05 2011
Pred pár dňami to oficiálne a s konečnou platnosťou potvrdili agentúry Dustream a Spiral, ktoré sa na tomto podujatí niekoľko rokov podieľajú.
Časový harmonogram vystúpení pre 10. ročník festivalu Download, ktorý sa uskutoční v piatok 16.7.2010 na Zvolenskom zámku. Počasie nám praje tešíme sa na vašu návštevu.
Festival Download spolu s e-shopom www.cool-mania.eu ti prinášajú možnosť vyhrať "coolové" svietiace párty tričko a led opasok s displajom na ktorom si môžeš zobraziť vlastný text.
Príjmite pozvanie na 10. Ročník open air festivalu Download. Slovensko – Česká DnB zostava pozýva na zvolenský zámok.
Nakoľko vidíme, že je veľký záujem o lístky v predpredaji a chceme vyjsť v ústrety najmä tým, ktorým sa zdá 17,90 € veľa, pustili sme do predpredaja ďalších 85 ks. lístkov za cenu 14,90 €. Po vypredaní týchto lístkov bude možné zakúpiť lístky v deň konania (16.7.2010 od 20:00 ) priamo na "bráne" miesta konania akcie ( Zvolenský zámok ) ale za cenu 17,90 €.
„Na Download open air zahráme aj tento track. A vieme aj prečo!“ ...alebo netradičným spôsobom – cez obľúbenú skladbu - predstavujeme slovenskú zostavu!
Nu:Tone a Mc Wrec roztancujú Drum&bass stage open airu Download, už tento piatok 16. Júla.
3000 ľudí! Odpočítajte z toho djov, hudobníkov, hostí, médiá, brigádnikov, sponzorov, duchov, bielu pani a fotografa z regionálnych novín. Výsledné číslo je reálna kapacita, ktorú sa nám už pravidelne darí naplniť.
Výkony nemeckého mužstva na MS vo futbale sú už štandardne kvalitné a spoľahlivé. Mužstvo bez jagavých hviezd funguje ako hodinky a výsledkom je precízna ale zároveň dynamická hra vzadu aj vpredu, množstvo pekných akcií a gólov.
NEWSLETTER
LÍSTKY/AKREDITÁCIE
FÓRUM
GALÉRIA